Dit jaar begon echter met lichte paniek. De gemeente Harderwijk heeft snode plannen om onze uitvalsbasis, de zaal op het terrein bij het SOMA College, om te bouwen tot een nieuwe theaterlocatie. En hoewel we het helemaal niet erg vinden om een zaal te delen met Tineke Schouten, Doe Maar de Musical of Ernst, Bobby en de Rest, is een theater niet de eerste locatie waar je bij een event over bouwmachines aan denkt. Gelukkig, voor ons, blijkt het zo’n vaart niet te lopen. Harderwijk is en blijft ook dit jaar ons thuis.
Samen met BMWT en Bouwend Nederland zijn we inmiddels ruimdenkend aan het puzzelen op de inhoud. Want daar gaat het uiteindelijk om. We kijken weer vol naar voren. Emissieloos bouwen is inmiddels een vaste waarde, maar we duiken dit jaar ook dieper in de digitale mogelijkheden. AI zal ongetwijfeld voorbijkomen, maar we kunnen nu al eerlijk zijn: het is een hulpmiddel, geen heilige graal. En we geven dit jaar zeker extra ruimte aan een thema dat zonder twijfel een podium verdient: veiligheid.
Zoals het hoort en je al jaren van ons gewend bent niet vanaf een kansel, wel praktisch en met zicht op wat zich in het ‘echte leven’ allemaal afspeelt.
Kortom: er is werk aan de winkel voor ons. En voor jou? Noteer 2 december vast in je agenda, maar belangrijker nog: denk met ons mee. Heb jij een oplossing of een voorbeeld dat een podium verdient? Hans Hoogendoorn en ik horen het graag.
Kom ook, maar voor nu vooral: doe mee!
* Kijk hier: alle informatie over de BouwMachines Kennisdag >>









