Gesponsord

Earthmaster: een betaalbaar nieuw alternatief van een vertrouwde leverancier

Earthmaster: een betaalbaar nieuw alternatief van een vertrouwde leverancier
Earthmaster, ‘Built for work, made to last’.

Rijwerkonderdelen en sorteergrijpers zijn er in veel verschillende kwaliteiten en prijsklassen. Toch is het niet altijd makkelijk om goede kwaliteit te vinden voor een aantrekkelijke prijs. Met het nieuwe merk Earthmaster brengt GP Equipment daar verandering in.

GP Equipment in Weert (Limburg) is een bekende naam als het gaat om rijwerkonderdelen, uitrustingsstukken en revisie voor grondverzet- en graafmachines. Het bedrijf voert verschillende hoogwaardige producten zoals rijwerkonderdelen van iTm Intertractor en grijpers van Zijtveld.
“Stuk voor stuk premium onderdelen en uitrustingsstukken, want bij GP Equipment gaan we voor kwaliteit,” zegt Guus van der Paalen, eigenaar van GP Equipment. “Tegelijkertijd zien we dat prijs een steeds grotere rol speelt en dat sommige machines minder intensief worden ingezet. Dan moet je een oplossing bieden die past bij het gebruik. Zonder in te leveren op kwaliteit en betrouwbaarheid.”

Betaalbare kwaliteit

“Klanten kiezen vaak heel bewust voor ons. Toch komen we er samen soms niet uit wanneer het gaat om de prijs van premium rijwerkonderdelen en sorteergrijpers. Dit zien we bijvoorbeeld bij gebruikers die hun materieel minder intensief inzetten, zoals groenvoorzieners en hoveniers. Met die gedachte in ons achterhoofd, zijn we gaan nadenken en plannen gaan uitwerken,” vult technisch commercieel adviseur Erwin Geurts aan. “Juist omdat wij als bedrijf staan voor kwaliteit tegen een scherpe prijs. We kennen de markt en onze klanten door en door. Vanuit die positie zijn we een nieuwe lijn rijwerkonderdelen en sorteergrijpers gaan ontwikkelen onder de naam Earthmaster.”

“Ik ben ervan overtuigd dat we er samen met onze productiepartners in zijn geslaagd een merk neer te zetten met de vertrouwde kwaliteit en service van GP Equipment, tegen een betaalbare prijs,” zegt Van der Paalen. “Een eigen huismerk waarin we onze kennis en ervaring combineren met de feedback van kritische gebruikers. Zo hebben we zelf inbreng in het ontwerp en de ontwikkeling van de Earthmaster producten.”

Slim inspelen op de markt

“Met het nieuwe merk zitten we kort op de markt. De Earthmaster-lijn wordt exclusief voor ons geproduceerd. Hierdoor kunnen we snel schakelen en onze voorraad op peil houden zodat we klanten snel vooruit kunnen helpen. De Earthmaster-lijn versterkt ons totale aanbod voor uiteenlopende klantgroepen, ieder met hun eigen wensen en eisen. Op die manier vullen onze verschillende producten en merken elkaar aan.”

Service als vanouds

Simpel gezegd: kies je voor Earthmaster, dan kies je volgens Geurts en Van der Paalen voor GP Equipment. “Dan ga je dus voor kwaliteit voor een betaalbare prijs. Vakkundig advies dankzij jarenlange ervaring en snelle levering uit grote eigen voorraad,” aldus Geurts.

Bij GP Equipment profiteer je van de vertrouwde expertise, kennis en services van het bedrijf, zoals rijwerkinspecties, -rapportages en advisering. Geurts en Van der Paalen merken beide op dat dit specialisme steeds vaker wordt benut. “Bedrijven kampen in toenemende mate met schaarste aan mensen en hulpmiddelen en wij kunnen hen ontzorgen als het om een rijwerkrevisie gaat. Professioneel, snel en vakkundig met onze eigen mensen én nu ook met onze eigen merk rijwerkonderdelen,” vertelt Guus van der Paalen tot besluit.

Dit artikel is gesponsord door GP Equipment.