nieuws

Exposanten TKD 2008 op alfabet

Geen categorie

De TKD in Barneveld telde dit jaar een recordaantal van 214 standhouders.

Hieronder alle exposanten in alfabetische volgorde, met de daarbij behorende internetadressen.

A
Aboma+Keboma www.aboma.nl
Aegon Schade Den Haag www.aegon.nl
Agriband BV www.agriband.nl
Ahlmann Nederland BV www.ahlmann.nl
Alasco BV www.alasco-poppink.nl
AL-KO Kober BV www.al-ko.nl
Allsetra BV www.allsetra.nl
Allison Transmission Europe BV www.allisontransmission.com
AOE Techniek www.optimas-nederland.nl
AP Machinebouw BV www.ap-online.nl
Stichting Arbouw www.arbouw.nl
Avero Achmea www.averoachmea.nl

B
Hollandse Bandenmarkt Internationaal BV www.bandenmarkt.com
Bakker Hydraulic BV bakker-hydraulic.com
BV Beco www.beco-vianen.com
Beintema www.containercentrum.nl
Van Bemmel machine-import BV www.vanbemmel.com
Benalu Nederland www.benalu.nl
Cees Berkhof BV www.ceesberkhof.nl
BIA BV www.bia-bv.nl
BMWT-Keur www.bmwt.nl
Bobcat EMEA www.bobcat.com
De Boer Machines BV www.deboermachines.nl
Van Bouwel Verkoop en Service BVBA www.vanbouwel-kranen.be
Bouw/Laser BV www.bouw-laser.nl
Bouwmachines Nederland V.O.F. www.bouwmachines-nederland.nl
Vakblad BouwMachines / Reed Business BV www.BouwMaterieel.nl
Bouwmaterieel Benelux BV www.bouwmaterieel-benelux.nl
LMB Fa. W. van den Brink www.lmbbrink.nl
Broshuis www.broshuis.com
Brotec International BV www.brotec.nl
Brumach Nederland BV www.brumach.nl
De Bruycker BV www.debruycker.nl
Buma Handel BV www.buma.com
Burtec BV www.burtec.nl

C
Colle sittard machinehandel BV www.colle-sittard.nl
Craco Nederland www.craco.com
Cumela Nederland www.cumela.nl

D
DAF Trucks NV-DAF Nederland www.daf.nl
Dehaco BV www.dehaco.nl
Demarec www.demarec.com
Dieselbedrijf Hardinxveld BV www.dbh-bv.nl
Diesel Equipment Trading BV www.det-mitsubishi.com
Distrimex Pompen & Service BV www.distrimex.nl
Doedijns International BV www.doedijns.com
Duport Lubricare BV www.duportlubricare.nl

E
Ministerie van Economische Zaken www.minez.nl
EHC Teknik Benelux www.ehcteknik.nl
Elja Power BV i.o. www.elja.nl
Entreeding.com www.entreeding.com
Equipco BV www.equipco.nl
Eurosteel BV www.eurosteel.nl
Europe Recycling Equipment BV www.europe-rec.com
Eureca Nederland BV www.eurecanederland.nl
Eurograb www.eurograb.eu

F
Faymonville Distribution AG www.faymonville.com
Femco Draintechnology BV www.femco.nl
Frapoma Machine Control BV www.frapoma.nl
Funtec adviesbureau BV www.funtecconsult.nl
Fundeon www.fundeon.nl

G
Gasunie www.gasunie.nl
Geha BV www.geha-zaandam.nl
Gelan Detectiesystemen BV www.gelan.nl
GEMS BV www.gemstec.nl
Gerlasco BV www.gerlasco.nl
GINAF Trucks BV www.ginaf.nl
Van Ginkel Machines BV www.vanginkelmachines.nl
Greentec Special Products www.arjes-online.de
Groeneveld Transport Efficiency BV www.groeneveld-groep.com
Grontmij Nederland BV www.grontmij.nl
GrootJebbink Service & Projecten BV www.grootjebbink.nl
Guaita en schoorl BV www.g-s.nl

H
Hans van Driel BV www.hansvandriel.nl
Hanenberg-materieel BV www.hanenberg-materieel.nl
Hansa-Flex Nederland BV www.hansa-flex.com
Hansan Bouwmachines BV www.hansan.nl
Den Hartog Bouwmaterieel BV www.denhartogbouwmaterieel.nl
Heuver Bandengroothandel www.heuver.com
Hiab BV www.hiab.nl
Hissink & Zn www.hissink-oeken.nl
Hinowa Nederland www.hinowa.nl
Hitachi Construction Machinery (Europe) NV www.hcme.nl
Hoffman Groep BV www.hoffmangroep.com
Holaras Hoopman Machines BV www.holaras.nl
Vakvereniging Het Zwarte Corps www.hzc.nl

I
IGMS Groep / Hamevac BV www.hamevac.nl
Imbema Denso BV www.imbema.nl
Imso Roetfilter www.imso.nl
Inducar Protection Coatings BV www.protectioncoatings.nl
Interlas BV www.interlas.nl
Inter-Techno BV www.intertechno.nl
IQ-Pass International BV www.iq-pass.com
Iveco Nederland BV www.iveco.nl

J
J & T Equipment BV www.jtequipment.com
A en H Jager BV www.jagerbv.nl
JAKO Landbouwmachines www.jako-landbouw.com
JC Bamford NV www.JCB.NL
Johnson Matthey GmbH www.jmcatalysts.com

K
Kadaster www.kadaster.nl
Kamps de Wild BV www.kampsdewild.nl
Barend Kemp BV www.barendkemp.nl
Kieboom Laser Systemen BV www.kieboom.nl
C. Klein Graafwerktuigen www.cklein.nl
Koks Special Products BV www.koksspecialproducts.com
Geert-Jan de Kok BV www.geert-jandekok.com
Komac Graafbakken BV www.komac.nl
Kuiken NV www.kuiken.nl
Kuiken Cramat www.kuiken.nl

L
De Lage Landen International BV www.delagelanden.nl
Technisch Handelsbureau Laverman BV www.laverman.com
Ljungby Maskin Nederland BV www.ljungbymaskin.nl
Lubo Systems www.lubo.nl
LVL Recycling www.marcomrecycling.com

M
Machine Control Systems BV www.mcs-laser.com
Maha Nederland BV www.mahanederland.nl
Manitou Benelux www.be.manitou.com
Marcom Handelsmaatschappij BV www.marcombv.nl
Marijs BV www.marijs.nl
Bandengroothandel Mast BV www.otr-tyres.nl
MB Dust Control BV www.mb-dustcontrol.com
Meccanica Breganzese S.r.l. www.mbcrusher.com
Meerman Vlaardingen BV www.meerman.nl
Meerman Sany BV i.o. www.meerman.nl
Technisch Handelsbureau Meerman Jr BV www.meerman.com
Mercedes-Benz Nederland BV www.mercedes-benz.nl
Merlo benelux nederland BV www.merlobenelux.com
Mitsubishi Motor Sales Nederland BV www.mitsubishi-motors.nl
Michelin Nederland NV www.michelingc.com
Middelbos BV www.middelbos.nl
MIW NV (Molcon-Interwheels) www.miw.eu
Morselt Borne BV www.morselt.com

N
Nemaco Bouwmachines BV www.nemaco.nl
Nimatech BV www.nimatech.nl
Nolim BV www.nolim.nl
Nooteboom Trailers www.nooteboom.com
Noord Machines BV www.noordmachines.nl
Novatron www.machineservice.nl

O
OBMtec bv www.obmtec.com
OBN www.obn.nl
Orlaco Products BV www.orlaco.nl
OZP Bestratingen www.ozpbestratingen.nl

P
Palfinger Nederland www.palfingernederland.nl
Pirtek (Benelux) BV www.pirtek.nl
Gebr. Pladdet BV www.pladdet.nl
Pol geotechniek BV www.pol-geotechniek.nl
C. van der Pols & Zn BV www.pols.nl
Pompfontijne (Longville BV) www.pompfontijne.com
Pon Equipment BV www.pon-cat.com
Pon Power BV www.pon-cat.com/industriemotoren
Prins Motoren BV www.prinsmaasdijk.nl

Q
Quadcentrum van der ham BV www.quadcentrum.nl

R
Redox Recycling Technology BV www.redox.nl
Renault Trucks Barneveld www.truckservicebarneveld
Rigter Handelsonderneming www.kinshofer.nl
Ro-Ad Benelux BV www.roadbarneveld.nl
Robostreet www.robostreet.nl
Rolloos Systems BV www.rolloos.com
Romotech BV www.romotech.nl
Rotar international BV www.rotar.nl
Ruukki Benelux BV www.ruukki.com

S
LMB Sarink-Elfrink www.sarinkelfrink.nl
Save Industriebanden BV www.save-industriebanden.nl
Scania Beers BV www.scania.nl
Scholingsfonds voor het Bouwbedrijf www.scholingsfonds.nl
De Schans BV www.deschansbv.nl
Sdu Uitgevers BV www.cobouw.nl
SenterNovem www.senternovem.nl
SebaKMT NL www.sebakmt@com
Sijnja Konstruktie BV www.sijnjakonstruktie.nl
SOMA Bedrijfsopleidingen www.somabedrijfsopleidingen.nl
SOMA College www.soma-college.nl
Soottech BV www.soottech.nl
Van der Spek Vianen BV www.vanderspek.nl
Sterk Technisch Adviesbureau BV www.sterk.com
Sunward Benelux www.sunwardbenelux.nl

T
Techno-air www.techno-air.com
Techno Gamma Techniek BV www.technogamma.nl
Terberg Benschop BV www.terbergbenschop.nl
Titan Eko www.titan-eko.nl
Tobroco machines www.tobroco.nl
Tolsma Tankbouw BV www.tolsmatankbouw.nl
Topcon Nederland www.topcon.nl
Tracer Schadeonderzoek & Adviesbureau BV www.tracer.nl
Trans Elektro BV www.transelektro.nl
Tridec BV www.tridec.nl
Troost Bouwmachines BV www.troostbv.com
TVH_Group Thermote & Vanhalst www.tvh.com

U
Ultra-Lite Aanhangwagens & Oprijplaten www.ultra-lite.nl
Ufkes Greentec www.ufkes.net

V
VDW Bouwmaterieel BV www.vdwbouwmaterieel.nl
Jan Veenhuis machinefabriek BV www.jan-veenhuis.com
Veldhuizen BV www.veldhuizen.eu
Verachtert Nederland BV www.veraned.nl
Verhoeven Grondverzetmachines BV www.verhoevenbv.com
Verhoeven Revisiebedrijf BV www.verhoevenbv.com
Handelsonderneming H.J. van Vliet BV www.etec.nl
Vogel Nederland BV www.vogel-benelux.nl
Volvo Truck Nederland www.volvotruck.nl
Voorbij Funderingstechniek www.voorbijfunderingstechniek.nl
Vroom Bros BV www.rsp-germany.com
VTC www.vtc.nl
VTL www.vtl.nl
VTM VOF (Van Triest Machines ) www.v-t-m.nl

W
WaBuCon Repair BV www.wabucon.nl
Wacker Benelux BV www.wackerneuson.com
Wegusta Holland BV www.wegusta.nl
Weidemann Nederland BV www.weidemann.nl
Werklust Holland BV www.werklust.nl
De Witte Smid Aanhangwagens www.wittesmid.nl
WOS Systeem BV www.wossysteem.nl
Wynmalen & Hausmann Import BV www.wynmalenhausmann.nl

Y
Yanmar Benelux BV www.yanmarbenelux.nl

Z
ZF Nederland BV www.zf.nl

Reageer op dit artikel
Lees voordat u gaat reageren de spelregels